רזידנט

כתבות > מרתון הסטנד-אפ בסאבליים חוגג 5 שנים

30/7/12  /  מאת מערכת רזידנט
ערב הסטנד-אפ הוותיק במועדון הסאבליים בת"א חוגג 250 הופעות ו 5 שנים -ב5 לאוגוסט בשעה 22:00 , בערב חגיגי - מרתון סטנדאפ עם 25 סטנדאפיסטים שבאים לתת כבוד.

בערב החגיגי יופיעו : אבי אטינגר, ארז שלם, אדם שרון, יוסי גבני, יונתן ברק, מיכאל הנגבי, יוסי פנסו, עומר בורשטיין, ארז בירנבוים והרשימה עוד ארוכה...

 
יום ראשון 5.8.2012 ב22:00

כרטיסים לאירוע אפשר להשיג רק כאן - http://sublimecomedy.co.il

קצת על מרתון הסטנדאפ בסאבליים למי שלא מכיר:
"פותחים את השבוע בצחוק" היא הסיסמה של הערב המטורף הזה, כי בכל יום ראשון ב-22:30 כבר 5 שנים מתקיים מרתון סטנד-אפ מחתרתי ללא גבולות ממש מתחת לאף של כולם. הערב המחתרתי אסף עם השנים קהל מעריצים גדול שבכל יום ראשון ממלא את מועדון הסאבליים ולא מפסיק לצחוק.

הסטנדאפיסטים שמופיעים בסאבליים (עשרה) מתחלפים כל שבוע, חלקם מפורסמים וחלקם אנונימיים, יודעים שאין חוקים ואין צנזורה ולא מפחדים לדבר על כל דבר. הם חדים, חריפים  ואת רובם  ראיתם בטלוויזיה ב"צחוק מהעבודה" "ביפ קומדי האוס" "ביפ קומדי בר" "מחוץ לחוק" ועוד...

הכניסה לערבי הסטנדאפ בסאבליים היא מגיל 18, והקהל יושב סביב שולחנות ספות ועל הבאר עם בירה ביד, מה שמזכיר מאוד את מועדוני הסטנד-אפ בארה"ב.


מועדון הסאבליים -
סלמה 53 , תל אביב 

כל יום ראשון ב22:30. לפרטים 0524-414810

לאתר של הסאבליים - http://sublimecomedy.co.il/


עוד פינוק מבית היוצר של הסאבליים - דיסק סטנד-אפ מחתרתי שהועלה לאינטרנט להורדה בחינם לכל מי שרוצה, ויש לו כבר אלפי הורדות. שמונה סטנדאפיסטים, שעה של סטנד-אפ, בדיוק מה שאתם צריכים להעביר את הזמן בנסיעה או סתם להתפנק בבית. הדיסק כבר הפך להיות קאלט במיוחד בקרב החיילים שתקועים בבסיסים הרחוקים.

הקישור לדיסק : http://sublimecomedy.co.il/cd.html

שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים