רזידנט

כתבות > ליין הנוטוריוס בלימה לימה, חוגג שש שנים

9/1/12  /  מאת מערכת רזידנט
בנות הקברט. צילום: אלמוג סלע
בנות הקברט. צילום: אלמוג סלע
הליין "נוטוריוס”, ערב היפ הופ ומוזיקה שחורה הראשון שפנה לקהילת הלהט״ב וחבריהם, חוגג שש שנים של פעילות רצופה בלילות שני בלימה לימה.

עוד כשהיה בחיתוליו מיצב עצמו הערב כאופציית בילוי שפויה באמצע השבוע, כזו המשלבת בין רחבת ריקודים חמה וסקסית לצד חצר אחורית לאנשים החפצים בדיאלוג ובירה.


עם השנים אופיו של הערב השתנה יחד עם השינויים שהתרחשו בתרבות ההיפ הופ: הסאונד המוזיקלי שהפך ליותר אלקטרוני, גיבורי וערכי התרבות השחורה שהושפעו מכניסת הז'אנר למיינסטרים האמריקאי (הן התרבותי והן הכלכלי) וכמובן בחירת נשיא שחור ראשון ששינה את תפישת האפרו-אמריקאי את עצמו, דבר שבא לידי ביטוי גם במוזיקה ותכניה. גורמים אלו הובילו שינויים שבאו לידי ביטוי גם באווירה ב"נוטוריוס" עם התחלפות הטבעית של הקהל לאורך השנים.


די ג׳י אלארם, רזידנט הליין ותקליטן בעל רזומה מרשים בפני עצמו, היה אחראי למוזיקה בשנים הראשונות. בשנתיים האחרונות הצטרף לצוות די ג׳י עמי עם סגנון יותר כוחני וייחודי ולאחרונה גם איתי דרוואי שפותח וסוגר את הערבים ומוכיח עצמו ככוח עולה בסצנת התקלוט המקומית. במשך השנים התארחו בעמדה גדולי הסצנה השחורה המקומית. בינהם: מחברי "סוליקו", אורי שוחט, ליאור מדג׳ר ומומי לוי עם מופע הוי ג׳י שלו.
ב-2012 נמשיך מגמה זו של אירוח תקליטנים לצד הפקות מקור והומאז׳ים לאירועים אקטואליים. נערוך אירועי התרמה לגופי הקהילה, נשים דגש על חיבור חזק יותר לעולם האמנות הויזואלית ונגוון בספיישלים מוזיקליים.


את שש השנים נחגוג בערב שכולו מחווה לעולם הקברט של גרמניה בין שתי מלחמות עולם: הלימה לימה יעוצב בהתאם ותקליטני הליין אלארם ועמי ינצחו על המוזיקה לצד הופעת אורח של "בנות הקברט" - בוגרות ביהס למוזיקה ״רימון״ במופע מחווה לאותה תקופה רווייה בחושניות, סקסיות ומין. ויווה לה וויימר!

ארבע זמרות בוגרות רימון, שרות משחקות ורוקדות מרפרטואר הקברט הקלאסי המופלא של כל הזמנים, עם חידושים קברטים לשירים שכולם מכירים והפתעות נוספות. שרות רוקדות ומשחקות: אור טפלר, יעלי כהן, נעמה אור, רונה שגב.

1+1 על משקאות מהבר עד 23:30 (כל שבוע אגב).

על העמדה

די ג'יי אלארם

די ג'יי עמי

הופעת אורח: בנות הקברט

 

 

יום שני, ה-16 לינואר. החל מ-22:30.
לימה לימה, לילינבלום 42, תל אביב.
גילאים: 24+
כניסה חינם

שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים